Proměna
Autor: David Věrný
Nakladatel: Vendeta
Vazba: Vázaná
EAN: 9788027715008
Typ produktu: Knihy
Pořadí vydání: 1.
Objednací číslo: 0567113
Datum vydání: 2023/04
Co se člověku musí přihodit, aby se ze dne na den ocitl v pusté divočině uprostřed Šumavy, jen s pár věcmi v batohu? Samolibý pražský manažer a budoucí otec Petr o tom ví své.
Jednoho rána, po bujaré oslavě povýšení v práci, jej okolnosti donutí v několika minutách vše opustit. Zanechá za sebou prázdný byt i svůj...
Číst více Cena v eshopu
399 Kč
319 Kč
V 12:55 na 1 prodejně v případě rezervace
Doporučené tituly a kolekce
Mohlo by se Vám líbit
Více o produktu
POPIS
PODROBNOSTI
KATEGORIE
O AUTOROVI
Co se člověku musí přihodit, aby se ze dne na den ocitl v pusté divočině uprostřed Šumavy, jen s pár věcmi v batohu? Samolibý pražský manažer a budoucí otec Petr o tom ví své.
Jednoho rána, po bujaré oslavě povýšení v práci, jej okolnosti donutí v několika minutách vše opustit. Zanechá za sebou prázdný byt i svůj starý život. Míří do srdce Šumavy, kde jako malý vyrůstal se svým dědečkem, místním hajným. Tam se potýká se zimou, hladem, svědomím – a také s neústupným majorem Hermannem z budějovické kriminální policie. V boji o přežití mu pomáhá tajemný postarší dřevorubec Vincent se svým kamarádem Vaškem.
Každý z mužů ovšem skrývá něco ze své minulosti. Nakonec se ukáže, že nic není tak, jak se zpočátku zdálo: důvody překotného útěku, nepřátelská příroda, ani Petr sám.
Napínavý debut nadějného českého autora.
Autor:
Nakladatel:
Typ produktu:
Knihy
Vazba:
Vázaná
Datum vydání:
05. 04. 2023
Pořadí vydání:
1.
Jazyk:
česky
Výška:
207 mm
Šířka:
138 mm
Hloubka:
36 mm
Hmotnost:
486 g
Počet stran:
336
Ean:
9788027715008
ISBN:
978-80-277-1500-8
Recenze
Když jsem si tuhle knihu koupila, byla jsem nadšená, protože se odehrává na Šumavě. Pak jsem ale byla trochu skeptická. V anotaci se psalo něco o „proměně sebe samotného“, a bála jsem se, že to bude jen nudná filozofie.
Kniha mě ale moc mile překvapila. Byla čtivá, napínavá, vtáhla mě a opravdu jsem si ji užila. Místy jsem se trochu ztrácela – hlavně v rozhovorech, kde vystupovalo více postav najednou, protože jsem ne vždy poznala, kdo co říká. A bohužel se tam objevilo i dost chyb, což výsledný dojem trochu kazilo.
I tak mě ale Proměna pohltila a musím říct, že jako autorův debut je to opravdu povedené.







































