Pod jednou střechou

Nakladatel: Red
Vazba: Brožovaná
EAN: 9788027764815
Typ produktu: Knihy
Pořadí vydání: 1.
Objednací číslo: 0676575
Datum vydání: 2026/06
Abigail přijme přes léto práci na ranči v Ashbourne v naději, že si konečně urovná život, který se jí pod rukama rozpadá rychleji než vztahy její matky. Potřebuje pauzu, odstup a klid. Rozhodně ve svých plánech nepočítá s Gideonem Coltranem – mrzutým šerifem, který má nulovou toleranci ke změnám. Ačkoli je však...
Číst více
-80 Kč
Skladem 100+ kusů
V 10:00 na 63 prodejnách v případě rezervace (Seznam prodejen)
Ve čtvrtek 13. 8. u Vás doma
Cena v eshopu
399 Kč
319 Kč
303 Kč pro členy PREMIUM
(Jak se stát členem?)
V 10:00 na 63 prodejnách v případě rezervace
-80 Kč

Ostatní si taky prohlížejí

Více o produktu
POPIS
PODROBNOSTI
KATEGORIE
O AUTOROVI
Abigail přijme přes léto práci na ranči v Ashbourne v naději, že si konečně urovná život, který se jí pod rukama rozpadá rychleji než vztahy její matky. Potřebuje pauzu, odstup a klid.
Rozhodně ve svých plánech nepočítá s Gideonem Coltranem – mrzutým šerifem, který má nulovou toleranci ke změnám. Ačkoli je však Gideon chodící osina v zadku, jiskří to mezi nimi víc, než by po prvním setkání čekali.

Abigail si na ranči rychle zvyká a nachází nové přátelé. V novém prostředí se snaží vyřešit jak záležitosti ze své minulosti, tak osobní výzvy, kterým je vystavena.

A aby toho nebylo málo, Abigail začne dostávat podivné vzkazy a sílí v ní pocit, že ji někdo sleduje. Její „poklidné léto“ se rychle mění v sérii nečekaných událostí. A zatímco minulost na ni tlačí ze všech stran, přítomnost si nachází cestu přímo k jejímu srdci.
Nakladatel:
Typ produktu:
Knihy
Vazba:
Brožovaná
Datum vydání:
03. 06. 2026
Pořadí vydání:
1.
Jazyk:
česky
Výška:
200 mm
Šířka:
133 mm
Hloubka:
31 mm
Hmotnost:
388 g
Počet stran:
344
Ean:
9788027764815
ISBN:
978-80-277-6481-5

Recenze

5 / 5
8 Hodnocení
5
4
4
4
3
0
2
0
1
0
Jak se produkt líbí vám?
Přidat recenzi
Tereza B.
02.08.26 13:00
Neověřená recenze (Více zde)
Byla jsem fakt mile překvapená – zvlášť na to, že jde o českou tvorbu. V tomto žánru jsem u domácích autorů bohužel narážela spíš na zklamání, ale Pod jednou střechou si v klidu zadá se zahraniční konkurencí (i když nebudu lhát, četla jsem i o dost lepší věci). Eleanor Corvin se ale rozhodně nemá za co stydět! Příběh měl hlavu a patu, děj byl smysluplný a pěkně utíkal. Nechala jsem se nalákat na kovbojskou romanci, i když toho ranče a „kovbojování“ mohlo být popravdě trochu víc. Hvězdičku strhávám hlavně za dialogy, které občas působily trošku nepřirozeným dojmem. Možná je to jen můj vkus – mám ráda, když je humor naprosto nenucený, což mi tady občas chybělo.
Milena Bednaříková
30.07.26 14:03
Neověřená recenze (Více zde)
Kniha má krásnou obálku i ořízku. Příběh je velmi čtivý. Jediné co mi nesedlo byl hlavní hrdina. Byl už až přehnaně neustále nabručený. Místy bych řekla, že to byl takový chodící red flag. Když mu například vadilo, že Abby trávila čas se svojí sestrou... A erotické scény z jeho pohledu byly také takové zvláštní.. Z jejího pohledu bylo vyprávění i spicy scény ok.
krásná ořízka a obálka
čtivý příběh
nesedl mi hlavní hrdina
Anonymní zákazník
28.07.26 21:08
Neověřená recenze (Více zde)
Byla to ma první knížka od autorky a wow.!!! Děj hezky a plynule ubíhal a úplně mě dostal. Moc se těším na pokračování !!!
příjemná oddechovka

Vybíráme pro vás