Ferda cvičí mraveniště
Autor: Ondřej Sekora
Nakladatel: Tympanum
EAN: AK884750
Typ produktu: Audioknihy ke stažení
Datum vydání: 2023/09
Chabou kondici mravenců je třeba posílit. Čeká je velká bitva svalů, vtipu a hbitosti.
Knížka Ferda cvičí mraveniště vznikla v roce 1947, dvanáct let po prvním příběhu Ferdy Mravence. Ferda a Brouk Pytlík se rozhodli, že posílí fyzického ducha svých kamarádů.
Mravenec s puntíčkovanou červenou pentlí kolem krku si v...
Číst více Audiokniha
Přehrání pouze v aplikaci Můj Luxor
Ihned k poslechu
Cena v eshopu
328 Kč
Doporučené tituly a kolekce
Ostatní si taky prohlížejí
Více o produktu
POPIS
PODROBNOSTI
KATEGORIE
O AUTOROVI
Chabou kondici mravenců je třeba posílit. Čeká je velká bitva svalů, vtipu a hbitosti.
Knížka Ferda cvičí mraveniště vznikla v roce 1947, dvanáct let po prvním příběhu Ferdy Mravence. Ferda a Brouk Pytlík se rozhodli, že posílí fyzického ducha svých kamarádů.
Mravenec s puntíčkovanou červenou pentlí kolem krku si ví vždycky rady! I tehdy, když se mu zdá, že jeho druzi v mraveništi nejsou dostatečně fyzicky silní. Tak rád by, aby jim šla všechna práce od ruky a navíc aby všude vyhráli a nikdo je neporazil. A kdo se nepřichomýtne? Brouk Pytlík. „Cvičit, povídám, cvičit! Já to viděl v biografu...“ Začátky nebyly lehké. Mudrlant chtěl nad běháním zvítězit přemýšlením, Napucánek si hodil kámen rovnou nad hlavu, a kdyby neutekl, bylo by po něm. Ani královna mraveniště nebyla z Ferdova snažení nadšená. Postupně se ale všechny starty, skoky, vrhy, hody, ba i štafety začaly dařit tak, že chlapíci z Ferdova mraveniště porazili sportsmeny ze sousedství. Svůj podíl měl ten, který vyrůstal v biografu a všechno tam viděl – Brouk Pytlík. Ale největší zásluhy si připsal přece jen Ferda.
Autor:
Nakladatel:
Typ produktu:
Audioknihy ke stažení
Datum vydání:
18. 09. 2023
Jazyk:
česky
Ean:
AK884750
Délka stopy:
03:09
Vypravěči:
Jiří Lábus
Počet svazků:
1
Recenze
0 / 5
0 Hodnocení
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0















































