Lepidla a lepicí pásky
Umělecká tvorba a vlastně všechny kreativní činnosti nezačínají ani nekončí na papíře. Umění zdaleka nemá jen dva rozměry, stejně jako fantazie a možnosti jejího vyjádření. A to platí zejména u dětí, jejichž představivost je prakticky bezmezná. A pokud mají ještě k tomu chuť tvořit, vlastnoručně vyrábět umělecká díla nebo jen drobné dárečky pro všechny své blízké, nic jim už nebrání.
Na rozdíl od výtvarníků sice nepotřebují profesionální vybavení, ale i tak mají velkou spotřebu. V první řadě lepidla všeho druhu, lepicích tyčinek na běžný papír i na papíry speciální. Aby jejich výtvory nebyly fádní, máte k dispozici třpytivá lepidla i glitterový prášek a dekorativní či metalické samolepící pásky.
A tam, kde lepidlo nestačí, pro vás máme stále oblíbenější tavné pistole, s jejichž pomocí si vyrobíte adventní věnce a dekorace doma podle vlastního vkusu a rozhodně mnohem hezčí a originálnější než ty z obchodů.
















































