Konec aneb Začátek

Autor: Edna Nová
Nakladatel: Motto
Vazba: Brožovaná
EAN: 9788026722298
Typ produktu: Knihy
Pořadí vydání: 1.
Objednací číslo: 0545416
Datum vydání: 2022/04
Nebanálně banální story o smrti a zrození – SMRTABU. Od autorky bestselleru Ženy z Bohnic. Čeká dítě. Má deprese. A stará se o umírajícího tchána, který by si podle ní zasloužil krásnou smrt. Tak jako všichni lidi. Nikdy to neměla lehké, vždycky ale našla katarzi. Dokáže si totiž nahlédnout do duše se zdrcující...
Číst více
-26 Kč
Není skladem
Cena v eshopu
249 Kč
223 Kč
212 Kč pro členy PREMIUM
(Jak se stát členem?)
-26 Kč

Doporučené tituly a kolekce

Více o produktu
POPIS
PODROBNOSTI
KATEGORIE
O AUTOROVI
Nebanálně banální story o smrti a zrození – SMRTABU. Od autorky bestselleru Ženy z Bohnic. Čeká dítě. Má deprese. A stará se o umírajícího tchána, který by si podle ní zasloužil krásnou smrt. Tak jako všichni lidi. Nikdy to neměla lehké, vždycky ale našla katarzi. Dokáže si totiž nahlédnout do duše se zdrcující upřímností. Nenechá na sobě ani cár čisté kůže, vyplivne i ty nejtemnější pocity. Nic nezůstane skryto. Tenhle příběh je o zániku a zrození, o umírání bez jakéhokoli tabu, o hledání důstojného konce. Je to příběh, který může být i váš.
Autor:
Nakladatel:
Doporučený věk:
18
Typ produktu:
Knihy
Vazba:
Brožovaná
Datum vydání:
05. 04. 2022
Pořadí vydání:
1.
Jazyk:
česky
Výška:
350 mm
Šířka:
115 mm
Hloubka:
10 mm
Hmotnost:
146 g
Počet stran:
120
Ean:
9788026722298
ISBN:
978-80-267-2229-8

Recenze

5 / 5
1 Hodnocení
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak se produkt líbí vám?
Přidat recenzi
Eva Francová
22.05.22 18:17
Neověřená recenze (Více zde)
Příběh o smrti a zrození. Autorčin příběh, kdy se stará o umírajícího tchána, sama je přitom těhotná a má deprese. Příběh, který otevřeně mluví o smrti. Autorka nám ukazuje všechny svoje pocity a myšlenky a také to, že umírání, není žádné tabu. Po přečtení knížky Ženy z Bohnic jsem věděla, že si v budoucnu přečtu i další knihy autorky. Ten čas právě nastal a já jsem stejně spokojená, jako u její prvotiny. V této knize nás autorka vtáhne do příběhu a už nepustí. Při čtení jsem měla pocit, jako kdybych si s ní někde povídala, nechala ji vymluvit a vyplakat na rameni. Tím mi celý příběh připadal strašně blízký. Navíc je to opravdu něco, co se může stát každému z nás. Smrt a zrození jsou neustále kolem nás. Je to smutné a dojemné čtení. Autorka nic neskrývá, je to reálné, někdy až drsné. Kromě samotného příběhu nám tu odhaluje své myšlenky, pocity, sny. Je to malá, útlá knížečka, která nám však může předat hodně. Nemyslím si, že kniha sedne všem, ale pokud najde ty správné čtenáře, třeba jako mě, může Vám hodně dát.

Vybíráme pro vás