Rudy Linka: Na cestě domů… vždycky
Autor: Rudy Linka
Nakladatel: Universum
Vazba: Vázaná
EAN: 9788024273976
Typ produktu: Knihy
Pořadí vydání: 1.
Objednací číslo: 0042329
Datum vydání: 2021/04
Praha, Stockholm, New York a Prachatice jsou místa, která Rudy Linka nazývá svým domovem. Jeho inspirativní životní cesta a lidé, které na ní potkal, je přiblížena v této biografii plné optimismu, energie, humoru a hudby.
„Rudy Linka na čas vyměnil kytaru za klávesnici počítače a rozehrál ji se stejnou lehkostí ...
Číst více Cena v eshopu
499 Kč
447 Kč
Už zítra na 7 prodejnách v případě rezervace
Doporučené tituly a kolekce
Mohlo by se Vám líbit
Více o produktu
POPIS
PODROBNOSTI
KATEGORIE
O AUTOROVI
Praha, Stockholm, New York a Prachatice jsou místa, která Rudy Linka nazývá svým domovem. Jeho inspirativní životní cesta a lidé, které na ní potkal, je přiblížena v této biografii plné optimismu, energie, humoru a hudby.
„Rudy Linka na čas vyměnil kytaru za klávesnici počítače a rozehrál ji se stejnou lehkostí a upřímností jako kytaru. Tahle kniha dobrá není... je skvělá.“ Jiří Suchý
„Často jsem se zájmem a někdy přímo fascinovaně (v Praze, New Yorku nebo na Šumavě) poslouchal Rudyho vyprávění, se kterým mě už před více než dvaceti lety seznámil Jarda Dušek. A smál jsem se: tenhle kluk je tedy ale nešika a smolař! Jenomže pak mi postupně nějak došlo, že z jedné ruiny na Šumavě se stala nejkrásnější chalupa, co znám, a ze začátku nereálného snu se stal největší a nejlepší jazzový festival u nás – Bohemia Jazz Fest... A že ten ‚nešika‘ je jeden z nejschopnějších a nejkreativnějších lidí, které jsem v životě potkal.“ Jan Hřebejk
Autor:
Nakladatel:
Originální název:
Rudy Linka: Na cestě domů… vždycky
Typ produktu:
Knihy
Vazba:
Vázaná
Datum vydání:
29. 04. 2021
Pořadí vydání:
1.
Jazyk:
česky
Výška:
261 mm
Šířka:
243 mm
Hloubka:
27 mm
Hmotnost:
1348 g
Počet stran:
264
Ean:
9788024273976
ISBN:
978-80-242-7397-6
Recenze
Ctu prubezne, je to netypicky "zivotopis" a je to zatim moc zajimave. Pekne fotky i celkovy format knihy. Vhodne i jako darek.
Nadherna publikace
Prehled osudu protagonisty
Zajimave pohledy
Zajimave osoby v pribehu
Zatim nevim
V dnešní době knížka plná optimismu, díky za něj.I když je vidět,že ji psal spisovatel amatér, psal ji s láskou a úctou k rodné zemi.
Rudy Linka je skvělej, má dobrý nápady a dokáže je i realizovat. Jeho muzika i jeho TV pořad mě baví, a tak jsem byl zvědav, jak bude vypadat jeho kniha. Naštěstí jsem dostal to, co jsem čekal - zábavný vyprávění o peripetiích jeho života. Málokdo dokáže ocenit, co to znamená prosadit se v Americe v oblasti tak specifický, jako je jazz, proto je jeho život tak obdivuhodnej. Díky za Tvou knihu a držím palce v "kauze Rudolfinum", Rudy!
































