Super jídla, jednoduché postupy: Zdeněk Pohlreich vaří těstoviny!

Co vás napadne jako první, když potřebujete uvařit jednoduše a chutně? Těstoviny! Oblíbený televizní „Šéf“ Zdeněk Pohlreich přichází s novou kuchařkou plnou receptů a tipů, se kterými svůj kuchařský repertoár za minimální námahy povýšíte na novou úroveň.

Kuchařka Těstoviny je pokračováním úspěšné řady Super jednoduše, se kterou zvládne skvělé jídlo vykouzlit úplně každý – a to bez nesehnatelných surovin nebo hory špinavého nádobí.
Super jídla, jednoduché postupy: Zdeněk Pohlreich vaří těstoviny!
Super jednoduše - Těstoviny
Skladem 100+ kusů
341 Kč pro členy PREMIUM
499 Kč
359 Kč
„Co vás napadne jako první, když potřebujete uvařit jednoduše, chutně a ze surovin, které zpravidla máte po ruce? Těstoviny jsou jasnou volbou, často i proto, že bývají tím nejrychlejším řešením. Italové jsou v této disciplíně mistry – jejich um založený na pár kvalitních surovinách a jednoduchém postupu koluje v domácnostech po celém světě. My jsme se této devizy, kterou nám těstoviny poskytují, rozhodli využít naplno. Díky své rozmanitosti, oblíbenosti, pochopitelnosti a snadné přípravě nám poskytují nepřebernou paletu receptů a skvěle zapadly do pokračovaní kuchařek z naší úspěšné řady Super jednoduše.“


Testoviny ukazka 2.png

„Kromě spousty tradičních a nápaditých receptů vám v kostce vysvětlíme správný postup přípravy a představíme základní stavební suroviny, které těstoviny v ‚italském‘ pojetí vyžadují. Skutečnost, že těstoviny milují i ti nejmenší, hovoří za vše.“



Super jednoduse serie.jpg



Vařte Super jednoduše:



zdenek pohlreich 1.jpg


Zdeněk Pohlreich je restauratér a spolumajitel pražských vyhlášených podniků Café Imperial, Next Door a Divinis, šéfkuchař, moderátor a spisovatel. V televizním pořadu Ano, šéfe! nesmířlivě poukazuje na nešvary gastronomických podniků, a zasloužil se tak o velké změny restauračního servisu k lepšímu. V roce 2014 založil nakladatelství Sevruga, pod kterým vydává kuchařky inspirativních kolegů i své vlastní.

Ve svých vlastních kuchařkách se orientuje především na domácí vaření – a to takové, které je chutné a pestré, ale přitom realistické a proveditelné.


Uvařte si s kuchařkami Zdeňka Pohlreicha nebo se začtěte do jeho biografie: