Načítám Akce

Akce for 23. 10. 2019

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

17:00

Zbigniew Czendlik, Miroslav Macek, Petra Macková Hrochová – Farská kuchařka

23. 10. 2019 17:00 - 18:00
Palác knih Luxor, Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa

Chcete se dozvědět, jaké recepty připravuje farská hospodyně Zbigniewa Czendlika, jaký vliv má církevní rok na jídelníček nebo jak žijí faráři a farské hospodyně? Přijďte za námi na křest knihy Farská kuchařka z dílny trojice autorů – oblíbeného katolického kněze Zbigniewa Czendlika, Miroslava Macka a Petry Mackové Hrochové. Knihu pokřtí šéfkuchař Jaroslav Sapík a farská hospodyně Zbigniewa Czendlika Marie Vacníková.

Zobrazit více »

SMÍCHOV: Milan Studnička, Tomáš Rychnovský – Každá bolest má svou příčinu

23. 10. 2019 17:00 - 18:00
Knihkupectví Nový Smíchov, OC Nový Smíchov
Praha 5, 15000 Česká republika
+ Google Mapa

Co všechno se skrývá za bolestmi těla? Možná budete překvapeni! Základní principy fungování lidského těla a mysli vám odhalí nová kniha Milana Studničky a Tomáše Rychnovského s názvem Každá bolest má svou příčinu. Knihu pokřtíme v knihkupectví Luxor, jejím kmotrem bude doc. MUDr. Jan Měšťák, akcí provede Olga Šípková a těšit se můžete také na Terezii Dobrovolnou!

Zobrazit více »

JIHLAVA: Michal Viewegh – autorské čtení a autogramiáda

23. 10. 2019 17:00 - 18:00

Jeden z nejoblíbenějších českých spisovatelů míří do Jihlavy! Těšit se můžete na autorské čtení, autogramiádu i představení knižní novinky! Knížka Mým vrstevníkům a jiné fejetony je, jak už sám název napovídá, sbírkou fejetonů vycházejících v Pátku Lidových novin. Přijďte do knihkupectví Luxor v nákupním centru Citypark Jihlava a setkejte se osobně s Michalem Vieweghem!

Zobrazit více »
+ Exportovat události

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.