Načítám Akce

« Akce

Josef Klíma, Robert Šlachta – Třicet let pod přísahou

4. 6. 2020 17:00 18:00

Bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta poskytuje v rozhovoru se známým českým investigativním novinářem Josefem Klímou osobní zpověď svého neobyčejného života. Knihu příznačně nazvanou Třicet let pod přísahou pokřtíme v Paláci knih Luxor. Chybět nebude ani beseda a autogramiáda! Těšíme se na vás!

Robert Šlachta poskytuje prostřednictvím rozhovoru se známým českým investigativním novinářem Josefem Klímou osobní zpověď svého neobyčejného života, a to nejen osobního, ale především toho profesního. Jako bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a náměstek Odboru pátrání Celní správy ČR otevřeně hovoří o ožehavých tématech a kauzách (Nagyová, Pitr, Vidkun, Bereta a mnohé jiné), o nichž v době služby mluvit nemohl. Koupí každé knihy přispějete 50 Kč na konto nadačního fondu Be Charity, který pomáhá nemocným a dlouhodobě znevýhodněným osobám.

Palác knih Luxor

Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.