Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

TÁBOR: Gump – Pes, který naučil lidi žít

15. 11. 2019 16:00 - 17:00

Chcete nahlédnout svět očima psího tuláka Gumpa? A co se s ním rovnou setkat? V knihkupectví Luxor v Táboře vám tohle přání splníme! Pokřtíme tam totiž knížku Filipa Rožka s názvem Gump: Pes, který naučil lidi žít. Těšit se můžete na slavnostní křest i hrdiny z knížky. A to nejen ty lidské, ale také psí. A hlavně na Gumpa! Tak ahoj v Táboře!

Neotřelé, poetické, chvílemi až bolestné vyprávění očima psího tuláka Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí, o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči. Gump přináší syrový a autentický příběh, vystavěný z reálných zkušeností člověka, který se celý svůj život věnuje záchraně týraných psů, odhalování psích množíren a napravování křivd, kterých se lidé v bezcitné honbě za penězi dopouští i na nejlepším příteli člověka. Je to kniha bez příkras a hollywoodského zjemňování. Jako bychom nahlédli do hlavy toulavého psa Gumpa a viděli všechno, co si prožil, jeho očima. Autor se setkal s trýznivými psími osudy a s jejich zážitky, nad kterými někdy zůstává rozum stát. Touto knihou chce lidem otevřít oči a ukázat jim, že každý z nás může pomoci, pokud si začne všímat dění kolem sebe, a přestane spoléhat, že situaci napraví někdo jiný. Až pochopíme, co nám psí duše dokážou nabídnout, může být náš život mnohem bohatší. Knihu doplňují krásné akvarelové ilustrace Weroniky Gray a fotografie lidí a psů, kterými se autor v příběhu Gumpa inspiroval. Prvních 300 knížek bude doplněno o jedinečnou a unikátní psí známku s ilustrací Gumpa.

Podrobnosti

Datum:
15. 11. 2019
Čas:
16:00 - 17:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/554765035343889/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Knihkupectví OD Dvořák
OD Dvořák
Tábor, 39002 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
725 403 182

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.