Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

JIHLAVA – besedy o knížkách na Gurmet dnu s Krajem Vysočina

16. 11. 2019

Luxor na Gurmet dnu! Pro naše čtenáře v Jihlavě a na Vysočině jsme si připravili hned dvě besedy o knížkách a autogramiády! V rámci akce Gurmet den s Krajem Vysočina pořádané v Cityparku Jihlava proběhnou od 14 a 16 hodin besedy s dvěmi úžasnými dámami - Valijah Klásovou a Zdeňkou Mazúrovou! Řeč bude o dobrém jídle, vaření, receptech, knížkách, a jak jinak, i o životě! Tak neváhejte a přijďte za námi! Budeme se těšit!

Od 14 hodin Valijah Klásová: Život s chutí kari – Kari s chutí života

Valijah Klásová vám bude vyprávět o tom, jak uvařit to nejlepší kari, o voňavém koření i Pákistánu a Indii. S humorem sobě vlastním přihodí také veselé historky ze života. Beseda ke knize Život s chutí kari – Kari s chutí života bude zakončena autogramiádou. Těšíme se na vás!

od 16 hodin Zdeňka Mazúrová: Bezlepkové slavnosti

Zdeňka Mazúrová není v bezlepkové stravě žádný nováček. Po úspěšné knize Bezlepkové pečení pro každého přichází s kuchařkou plnou svátečních bezlepkových receptů nejen pro celiaky. V City Parku Jihlava jsme si pro vás připravili besedu a autogramiádu s touto oblíbenou autorkou a charismatickou ženou!

Podrobnosti

Datum:
16. 11. 2019

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Citypark Jihlava
Hradební 1
Jihlava, 58601 Česká republika
+ Google Mapa

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.