Slavnostní prezentace knihy „Fotoalbum Dejvické divadlo 20 let “
Zveme vás na slavnostní prezentaci knihy „Fotoalbum Dejvické divadlo 20 let “, která proběhne v pondělí, 11. února od 16:30 v Paláci knih Luxor.
Zveme vás na slavnostní prezentaci knihy „Fotoalbum Dejvické divadlo 20 let “, která proběhne v pondělí, 11. února od 16:30 v Paláci knih Luxor.
Přijměte naše pozvání do Café Teatr Černá Labuť, kde bude v pondělí, 11. 2. od 17 hodin probíhat představení knihy historika Jana Rychlíka „Rozdělení Československa“.
Zveme vás na autogramiádu kuchaře Martina Polačka, kterého můžete znát z televizního pořadu Když vaří táta. Ve čtvrtek, 14. února od 17 hodin bude podepisovat svou stejnojmennou knihu.
14. února si připomene svátek zamilovaných. V Neoluxoru jsme pro vás připravili malý dárek.
Ve středu, 20. 2. od 16 hodin proběhne v Paláci knih Luxor křest knihy „Jak se staví sen“, na který vás srdečně zveme.
Zveme vás do Paláce knih Luxor, kde bude probíhat křest dvou knih Jana Cimického „Prchající stín“ a „Srdce a skalpel“. Křest začíná ve čtvrtek, 21. února od 16 hodin.
Poslední únorový den – 28. 2. 2013 od 16 hodin – bude v Luxoru křest nejnovější knihy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře „Písničky o zvířatech“.
Zveme vás na křest knihy Martina Komárka a Jana Herzmanna „Proč právě Zeman? Zákulisní drama voleb, alchymie volebních průzkumů“, který proběhne ve středu, 6. března 2013 od 17 hodin.
Ve čtvrtek 7. března 2013 od 16 hodin budeme pořádat autogramiádu ke knize Aleny Šloufové „Ulice – průvodce seriálem“, které se zúčastní herci a tvůrci tohoto oblíbeného televizního seriálu.
Zveme vás do Paláce knih Luxor, kde bude v pondělí, 11. března od 17 hodin probíhat prezentace románu „Hejno bez ptáků, který je jednou z nejpozoruhodnějších knih posledních měsíců.
Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností EUROMEDIA GROUP, a. s., IČ 49709895, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.