Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Kateřina Winterová – kniha Světová – kuchyně plná bylin a koření a diář pro rok 2020

11. 11. 2019 17:00 - 18:00

Oblíbená autorka knih o jídle a moderátorka pořadu Herbář, herečka Kateřina Winterová, vydává novou kuchařku! Světovou kuchyni plnou bylin a koření pokřtíme v Luxoru spolu s originálním diářem, který se vrací k módě tradičních českých zábavných kalendářů. Kmotrou knížky se stane Markéta Pavleje alias Kitchenette a kmotrou diáře Jana Stryková.

Světová kuchyně plné bylin a koření

Byliny, zdraví a inspirace, to je motto pořadu Herbář od počátku. A co dál? Co třeba koření? Exotické, léčivé a plné chutí! Koření, to je světová kuchyně a herbář v jednom. „Držíte v rukou můj herbář koření, světových bylin, exotických plodin a celý ateliér chutí ve světových receptech, co zvládne uvařit každý doma. Tohle není jen kuchařka, to je zeměkoule na talíři! Při přípravě knihy Světová se mi splnil sen. Stála jsem kousek od rovníku, v zahradě plné čerstvého pepře, skořice, kardamomu, zázvoru, muškátu, hřebíčku i vanilky. Nade mnou dozrávala papája, kakao, jackfruit a mango. Byla jsem na skok v ráji!

Zábavný kalendář Kateřiny Winterové 2020

Oblíbená autorka knih o jídle a moderátorka pořadu Herbář, herečka Kateřina Winterová, křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Tou svojí originální verzí potěší hlavně všechny milovnice přírody, starých časů a krásných botanických ilustrací. Kateřina posbírala dobové texty, postřehy, staročeské pranostiky a tradice, o kterých si budete moci přečíst po celý rok 2020. Její láska k zahradě, lesu či louce je znát z každé stránky.

Podrobnosti

Datum:
11. 11. 2019
Čas:
17:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2378540892257010/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.