Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Colleen Hooverová – Beseda a autogramiáda

12. 11. 2019 17:00 - 18:00

Colleen Hooverová, americká spisovatelka a nejoblíbenější young adult autorka současnosti, přijede v listopadu do Prahy, aby vám v Paláci knih Luxor osobně představila svou nejnovější českou knihu To nejlepší v nás! Můžete se těšit na besedu a chybět samozřejmě nebude ani autogramiáda. Těšíme se na vás!

To nejlepší v nás

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív… Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, dost možná jejich vztah nenávratně zničí…

Podrobnosti

Datum:
12. 11. 2019
Čas:
17:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/408418753326857/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.