Načítám Akce

Akce for 25. 11. 2019

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

17:00

BRNO: Zdeněk Pohlreich – Taková normální kuchařka

25. 11. 2019 17:00 - 18:00
Knihkupectví Královo Pole, Cimburkova 4
Brno, 61200 Česká republika
+ Google Mapa

Normální je jíst a vařit dobře, chutně, jednoduše a zároveň tak, aby vás to nestálo jmění! Právě o takových chutích a receptech je nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha! S oblíbeným šéfkuchařem si budeme povídat také o tom, co dnes je a není ve stravování normální a jak moc se v Česku jídlem plýtvá. Chybět nebude ani autogramiáda, takže se můžete těšit na podpis do nové knihy!

Zobrazit více »

Tomáš Šebek – beseda a autogramiáda

25. 11. 2019 17:00 - 18:00
Palác knih Luxor, Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa

Tomáš Šebek si na své konto přidal další misi s Lékaři bez hranic a také další knihu. Tentokrát o Jemenu, místě současné největší humanitární katastrofy na světě. Jak se operuje v Jemenu a v jakých podmínkách funguje nemocnice? Jak se žije muslimským lékařkám? Jaké lidské příběhy se ukrývají za tvářemi pacientů a co o nás prozrazují naše jména? Přijďte za námi do Luxoru na besedu s chirurgem, který vás svým vyprávěním rozesměje i dojme, přestože často mluví o věcech víc než vážných.

Zobrazit více »
+ Exportovat události

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.