The Savage Garden

Celkové hodnocení
Autor: Mills MarkNakladatel: HarperCollins
Cena
279 Kč

The No.1 bestselling novel and Richard & Judy Summer Read: a haunting tale of murder, love and lost innocence for fans of Carlos Ruiz Zafon and Jed Rubenfeld
Parametry
Kategorie a štítky
Hodnocení
Typ produktu: Kniha
Jazyk: anglicky
Hmotnost: 280 g
Hloubka: 27 mm
Šířka: 113 mm
Výška: 198 mm
Počet stran: 387
EAN: 9780007161935
ISBN: 978-0-00-716193-5