NEVÍTE, CO POD STROMEČEK? NECHTE SI PORADIT!

Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Máte už všechny dárky? Pokud ne, věřte nám, že správně vybraná kniha dělá divy. A pokud ano, další hranatý tvrdý dárek se pod stromečkem určitě neztratí! 

Přinášíme vám několik vánočních literárních tipů, které zaručeně potěší všechny přátele i příbuzné. 

 

Knihy pro děti

Kouzlo Vánoc působí nejvíce právě na děti. Ať už máte doma malého čtenáře, který se právě učí slabikovat, a nebo mladíka či slečnu školou skoro nepovinné, určitě u nás pro ně najdete knihy, které ocení. 

Další knižní dárky pro děti najdete ZDE.

Dárky pro děti

 

 

Dárky (nejen) pro maminku

Ruku na srdce - nejedna maminka, manželka nebo přítelkyně se těší spíše na dobu po Vánocích než na Vánoce samotné. Dopřejte jí mezi svátky zaslouženou chvilku pro sebe s šálkem horkého čaje, talířem cukroví a nějakou pěknou knížkou!

Další knižní dárky nejen pro maminky najdete ZDE.

 

 

Dárky (nejen) pro tatínka

Víte, co udělá tatínkovi největší radost? To je jednoduché - když Ježíšek dobře ví, co má nejraději. Ať už váš tatínek, manžel nebo přítel nejraději relaxuje lenošením, sportovně, hudbou nebo žije prací, určitě pro něj něco společně vybereme!

Další knižní dárky (nejen) pro tatínky najdete ZDE.

Dárky pro tatínka

 

 

Dárky pro babičku

Moderní babičky mají k ilustracím z Babičky od Boženy Němcové hodně daleko. To se odráží i v našem výběru dárků pro ženy v nejlepších letech. Najdete zde kromě nezbytných svátečních kuchařek také celou řadu výborných, zábavných knih, které jsme na Luxoru testovali na vlastních babičkách!

Další knižní dárky pro babičky najdete ZDE.

 

 

Dárky pro dědečka

Kdo říkal, že dárky pro dědečka musí být bez nápadu? Nyní vychází celá řada knih, které zaručeně zaujmou všechny dědečky. Ať už důchod nejraději tráví aktivně nebo doma, na skladě máme celou řadu vzpomínkových i aktuálních knih, ke kterým se budou často rádi vracet.

Další knižní dárky pro dědečky najdete ZDE.

Dárky pro dědečka

 

 

Dárky pro celou rodinu

Není lepšího rodinného dárku než toho, se kterým si může hrát celá rodina zároveň! Deskové hry patří mezi nejpopulárnější produkty v našem internetovém obchodě a z polic mizí raketovou rychlostí. Společenské hry právě prožívají novou renesanci a určitě stojí za vyzkoušení.

Další deskové hry pro celou rodinu najdete ZDE.

Dárky pro celou rodinu

 

 

Pro vánoční pohodu

Při vánočním shonu je snadné zapomenout, že Vánoce jsou především svátky klidu a míru. Zkuste si v adventních dnech najít chvilku na vydechnutí a užijte si trochu té sváteční atmosféry! Na Luxoru máme řadu dekorací, svíček a vánoční výzdoby, která vašemu domovu dodá to pravé vánoční kouzlo.

Další dekorace, které vykouzlí tu pravou vánoční pohodu, najdete ZDE.

Pro vánoční pohodu

   

Navštivte nás na našich pobočkách

Obrázek vydá za tisíc slov. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli nebo se bojíte, že by dárky do Vánoc nedorazili, navštivte jednu z našich kamenných prodejen!

 

Seznam našich kamenných prodejen a jejich otevírací dobu najdete ZDE.