Na většině prodejen máme zřízena výdejní okénka. Objednávky i výměnu zboží můžete nadále realizovat přes eshop a nebo, po telefonické domluvě, přímo s vybranou prodejnou. Více informací ZDE.

Vánoční rádce 

Také se váš Ježíšek nemůže vyznat v záplavě skvělých knížek? Nevadí, na Luxoru mu rádi podáme pomocnou ruku.

 

Nyní exkluzivně v Luxoru!

Nenechte si ujít mimořádnou nabídku společenských her, hraček, psacích potřeb a hudby za neslýchané ceny. Tuto limitovanou akci najdete pouze na Luxor.cz.  ​​​​​​

Mimořádná vánoční akce

Mimořádná vánoční akce

Vánoční kuchařky
Vánoční kuchařky

 

Univerzální dárek - kuchařka

Kuchařky jsou populární dárek nejen pro svobodné mládence, studenty, kteří se chystají vyletět z hnízda, pro všechny, kteří rádi zkoušejí nové věci, a samozřejmě i pro maminky a babičky. Letos jich vyšla celá řada.

Kuchařky nakupujte zde

 

Vánoční tipy pro děti
Vánoční tipy pro děti

 

Vánoční tipy pro děti

Knihy jsou perfektní dárek pro děti, které rády čtou - ale i pro ty, které by číst měly víc. Ať už si vaše ratolesti cestu ke čtení našly, nebo ji stále hledají, najdete tu něco pro všechny.

Dětské knihy nakupujte zde

 

Vánoční tipy na romantiku
Vánoční tipy na romantiku

 

Vánoční romantika

Když se Vánoce vydaří, jsou určitě nejkouzelnějším a nejromantičtějším obdobím v roce. A to ani nemusí sněžit! Vánoce přejí lásce a spisovatelé to moc dobře ví. S lehkým romantickým čtením stráví vaši blízcí období mezi svátky v příjemném lenošivém zasnění.

Romantiku nakupujte zde

 

 

Vánoční tipy na nejlepší napínáky
Vánoční tipy na nejlepší napínáky

 

Vánoční detektivky, thrillery a krváky

Ono se řekne: detektivka pod stromeček. Jenže mezi noblesním Herculem Poirotem, vyšinutými komisaři ze severských zemí a věcnými agenty FBI a CIA je opravdu velký rozdíl. Projděte si náš výběr napínavého čtení pod stromeček a určitě ulovíte detektivku, kterou se zaručeně trefíte do noty.

Detektivky a thrillery nakupujte zde

 

 

Vánoční tipy na kalendáře
Vánoční tipy na kalendáře

 

Kalendáře na rok 2021

Letošní rok byl opravdu výjimečný. Karanténa jedny z nás přikovala doma, jiným z nás naopak přichystala nebývalou nálož práce. Nevíme sice, jaký bude příští rok, ale štěstí přeje připraveným - nějaký krásný a přehledný kalendář se bude hodit. 

Kalendáře nakupujte zde

 

Vánoční tipy na diáře
Vánoční tipy na diáře