Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.

Zde se můžete podívat na často kladené otázky.

VÁNOČNÍ RÁDCE

Netušíte, jaká knížka by pod stromečkem udělala největší radost? Nevadí, rádi poradíme! V našem vánočním knižním rádci Ježíšek zaručeně vybere dárky pro celou rodinu

Hlas lidu je hlas Boží. Mezi nejprodávanějšími tituly letošní sezóny zaručeně nenajdete žádnou špatnou knihu.

Vánoční bestsellery
Vánoční bestsellery

 

Pro děti jsou Vánoce nejkouzelnější období v roce - a tvrdé dárky patří mezi ty nejoblíbenější. Určitě pro ně něco vymyslíme, ať už u vás doma jedou leporela nebo komiksy, pohádky nebo encyklopedie, či Harry nebo Poseroutka. 

​​​​​​​

Vánoční tipy pro děti
Vánoční tipy pro děti

 

Období mezi Vánoci a Novým rokem je pro čtení jako stvořené. Pokud vaše drahá polovička ráda tráví čas v posteli se šálkem horkého čaje, sušenkami a tlustou knihou o pohledných lordech, arogantních milionářích a pyšných kráskách, nějaký kvalitní zástupce žánru romantické literatury jí bezpochyby udělá radost.

​​​​​​​

Vánoční tipy na romantiku
Vánoční tipy na romantiku

 

Jestli ale vaši blízcí dávají pocit příjemnému mrazení v zádech, temným polárním nocím a exkurzím do mysli vyšinutých zločinců, je určitě z čeho vybírat. To nejlepší z detektivek, thrillerů a horrorů jsme zařadili sem:

​​​​​​​

Vánoční tipy na nejlepší napínáky
Vánoční tipy na nejlepší napínáky

 

Vaření nemusí být jen nevděčnou domácí prací. Ať už pilujete svůj osobitý styl, hledáte nápady nebo se učíte vařit úplně od píky, vychází celá řada stylových kuchařek, ve kterých zaručeně najdete inspiraci pro slavnostní i každodenní vaření.

​​​​​​​

Vánoční tipy na kuchařky
Vánoční tipy na kuchařky

 

Nejen literaturou živ je člověk. Někdy na čtení není čas, někdy nálada, jindy zase energie. Pomoci by mohlo něco z našeho sortimentu neknižního zboží. Audioknihy jsou perfektní pro cesty autem nebo před spaním, křížovky a relaxační omalovánky se dokonale hodí pro dlouhé zimní večery a deskové a karetní hry představují ideální volbu pro rodinná setkání.

​​​​​​​

Vánoční tipy na křížovky, audioknihy a hry
Vánoční tipy na křížovky, audioknihy a hry