Objednávejte a vyzvedávejte vaše objednávky na našich prodejnách - bezpečně a bez poplatku!
Výdejní okénka máme pro vás otevřená ZDE. V tuto chvíli zpracováváme velké množství objednávek.
Váš zájem nás těší, ale kvůli přetížení skladu a zákaznického servisu může dojít k tomu, že nějaké objednávky vyřídíme se zpožděním.
Knihy pod stromeček však stíháme doručit včas. Děkujeme za trpělivost.

Staňte se hrdinou!

Jsme národem čtenářů. A právě teď můžete touto vášní zachránit své oblíbené knihkupectví Luxor. Staňte se našimi hrdiny!​

Krize je snad již zažehnána, nyní se začneme vypořádávat s jejími následky. Na pandemii a nezbytná opatření doplatili nejen v našem odvětví nejvíc ti nejzranitelnější. Knihkupectví provozují srdcaři a velcí knihomolové, kterým i krátký výpadek příjmů doslova zlomí vaz. A vy jim můžete pomoci!

Knižní nakladatelé se rozhodli v tomto těžkém období své kolegy podpořit. Vzali své nejprodávanější tituly a u každého z nich se vzdali části zisku ve prospěch knihkupectví. Nakladatelé se už hrdiny stali, nyní se jimi můžete stát i vy, naši čtenáři.

Za každou prodanou knihu z výběru bestsellerů tedy poputuje 10 Kč přímo na podporu knihkupectví, v němž si knihu koupíte.

Přijďte tedy do svého oblíbeného knihkupectví Luxor a podpořte je tím, že si uděláte knižní radost.

Těšíme se na vás v Luxoru!

To ale není vše. Zatímco knihy z výběru na podporu knihkupců najdete pouze v kamenných knihkupectvích, spustili jsme také novou akci na knihy již od 49 Kč. Ta platí pro nákupy v našem internetovém obchodě i v knihkupectvích. Přes sto atraktivních titulů za akční ceny najdete ZDE.

Akční knihy od 49 Kč
Akční knihy od 49 Kč