Všechny prodejny Luxor jsou nyní otevřené! Těšíme se na vás a prosíme o dodržování všech bezpečnostních opatření. Informace o aktuální otevírací době najdete zde.

​​​​​​​

Slunečná

Seriál Slunečná již od odvysílání prvních dílů válcuje ostatní seriály ve sledovanosti a získává u diváků obrovskou oblibu. Máte-li ve svém okolí nějakého pravověrného fanouška tohoto seriálu, uděláte mu jistě radost knihou či některým z dalších slunečných dárků.

Všechno důležité z první série se dozvíte v publikaci Slunečná. Tištěnou podobu populárního seriálu Slunečná si vzal na paškál René Decastelo, český spisovatel a scénárista. Komediální seriál, zabývající se mezilidskými vztahy, vysílá televize Prima už od ledna 2020. Momentálně byla odvysílána jedna sezóna, čítající 69 epizod a jede se dál! Určitě se můžeme těšit na pokračování.

Kromě knihy však můžete mít své oblíbené hrdiny ze Slunečné také v podobě zábavných společenských her. Pro správné karbaníky máme připravené mariášové karty, dokonce ve dvojí podobě, jako jednohlavé a dvouhlavé. Milovníkům kanasty můžete pořídit kanastové karty Slunečná. Slibným věštkyním a většcům zase udělají radost luxusní věštecké karty. ​​​​​​​Jestliže si rádi hrajete s celou rodinou, ideálním dárkem se stane Kvízová hra. 

A navíc se můžete těšit, protože v lednu 2021 fanoušky potěší i pokračování seriálu v tištěné podobě. Staňte se hostem statku a zažijte znovu osudy svých hrdinů, které nekončí!​​​​​​​

Žádná data