Reklamace a odstoupení od smlouvy

Jak praví klasik: Nikdo není dokonalý. Výjimečně se může stát, že vám v balíčku s objednávkou od nás přijde něco jiného než to, co jste si objednali, případně je zboží poškozené anebo to prostě není to, co jste si představovali.

I s takovými situacemi se umíme rychle vypořádat a vše napravit. Přihodit se může většinou následující:

1. Zásilka přišla v pořádku, ale uvnitř je něco špatně

Poškozené či vadné zboží k reklamaci nám, prosím, doručte osobně do některého z našich knihkupectví, nebo poštou na adresu:

Luxor – reklamace, Václavské náměstí 41, 110 00 - Praha 1

K výrobku, prosím, přiložte kopii účtenky, dodacího listu nebo faktury a vyplněný reklamační formulář. Na vyřízení reklamace máme podle zákona lhůtu 30 dní.

Zaměněné zboží bohužel z účetních důvodů nelze reklamovat na našich kamenných prodejnách. Posílejte ho, prosím, s kopií účtenky, dodacího listu nebo faktury a vyplněným reklamačním formulářem na adresu uvedenou výše.

Odkaz na reklamační formulář

2. Dopravce se mi snaží předat zásilku, která je viditelně poškozená

Nechte si od dopravce sepsat protokol o poškození zásilky. Popište do něj, v jakém stavu zásilka dorazila. Na adresu [email protected] pošlete e-mail s předmětem "Stížnost na přepravu". Popište v něm celý problém, uveďte na sebe kontakt a nezapomeňte zmínit číslo zásilky a faktury. Naše zákaznické oddělení se vám ozve a domluví se s vámi na dalším postupu.

3. Zboží je v pořádku, ale já už ho nechci, případně jsem zjistil/a, že jsem si špatně objednal/a

Na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu máte od převzetí zásilky 14 dní. Nejsnazší cesta je doručit zboží společně s dokumentem o odstoupení od smlouvy na adresu:

Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, 110 00 - Praha 1

K odstoupení můžete použít náš vzorový formulář.

Odkaz na formulář pro odstoupení od smlouvy

Informaci o odstoupení od smlouvy můžete poslat také e-mailem na adresu [email protected] a zboží nám poslat na adresu Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, 110 00 Praha 1. Odstoupit od smlouvy lze také osobně na jednotlivých kamenných prodejnách.

Peníze za zboží vám vrátíme do 14 dnů.

Jestliže si s čímkoliv nevíte rady, obraťte se, prosím, na naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonní lince 246 034 246.