V knihkupectví jako doma – to je Luxor

Knihkupectví Luxor jsou chráněná území plná knih, kde se můžete v klidu začíst, dát si prémiovou kávu a na chvíli uniknout každodennímu shonu. E-shop luxor.cz přináší možnost vybírat a nakupovat knihy kdykoliv a kdekoliv s doručením po celé ČR.

 

Starověký Luxor, hlavní město dávného Egypta, byl známý jako centrum všeho vědění a důležité duchovní místo. Proto se naše knihkupectví jmenují právě po něm. Snažíme se, abyste u nás vždy našli přesně to, co hledáte. Dobrou knihu, správné informace, ale také inspiraci nebo chvíli klidu.

Síť našich knihkupectví vznikla v roce 2001 a v současné době už má 35 poboček. Máme nejširší nabídku knih na českém trhu a Palác knih LUXOR v Praze na Václavském náměstí je dokonce největší knihkupectví ve střední Evropě. Mimo Prahu najdete Luxor i v Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Zlíně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Chomutově či Opavě.

Abychom zákazníkům ušetřili pochůzky, vybudovali jsme vedle knih také široký sortiment souvisejícího zboží. Z oddělení učebnic tak například můžete zamířit rovnou do našeho papírnictví, které je plné originálních sešitů a kvalitních psacích potřeb. K pohodě nad knihou přispívá i značkový čaj nebo vůně, které máme také v zásobě. Ušetřený čas pak můžete strávit v našich kavárnách, kde podáváme výběrovou kávu a občerstvení.

Náš e-shop je tu pro ty, kteří chtějí vybírat a nakupovat knihy bez ohledu na čas a místo. Množství knih, které by sami ani neunesli, si zákazníci mohou nechat doručit až domů za příznivé poštovné. Případně jim vybranou knihu přichystáme bezplatně k osobnímu odběru na prodejně. Na nákup v e-shopu navíc platí trvalá sleva 10 %.

Nechceme, aby knihkupectví Luxor byly jen pouhé obchody. Snažíme se přispívat k rozvoji české knižní komunity, proto přímo v našich knihkupectvích pořádáme autogramiády, besedy a další akce, kde můžete potkat zajímavé lidi a diskutovat s významnými osobnostmi.