Na většině prodejen máme zřízena výdejní okénka. Objednávky i výměnu zboží můžete nadále realizovat přes eshop a nebo, po telefonické domluvě, přímo s vybranou prodejnou. Více informací ZDE.

 

Rozšiřujeme a prodlužujeme - Knihománie 2020

VYPRODÁNO! Mnohokrát děkujeme za váš zájem - již došlo k vyprodání zásob dárků a tím pádem také k ukončení akce Knihománie 2020. 

Pro velký úspěch prodlužujeme Knihománii až do konce roku! Dárek zdarma nyní navíc dostanete k celé řadě dalších knih - Knihománii jsme rozšířili do nebývalých rozměrů. Nejlepší knihy roku za skvělé ceny s dárkem navíc, to je nová, rozšířená a prodloužená Knihománie.

Největší hity sezóny už jsou na cestě na knihkupecké pulty. Nechte se smést vlnou knižního šílenství - Knihománie se šíří rychlostí blesku a není před ní úniku! Ke každému nákupu, který obsahuje knihu z Knihománie a u kterého je vybraný způsob vyzvednutí na kamenné prodejně, navíc dostanete knihu křížovek jako dárek zdarma.

Přinášíme výběr z bestsellerů všech žánrů, které zaručeně ohromí vás i celou rodinu. Ať už jde o nové kuchařky Zdeňka Pohlreicha nebo Romana Vaňka, životní příběh Lucie Bílé nebo Jiřiny Bohdalové či o pohádky o Čtyřlístku nebo od Jiřího Žáčka, tituly z Knihománie se pod stromečkem budou náramně vyjímat!

Akce byla ukončena z důvodu vyprodání zásob.

   

Tituly v Knihománii 2020

Tituly v Knihománii 2020

Žádná data

Žádná data