Objednávejte a vyzvedávejte vaše objednávky na našich prodejnách - bezpečně a bez poplatku!
Výdejní okénka máme pro vás otevřená ZDE. V tuto chvíli zpracováváme velké množství objednávek.
Váš zájem nás těší, ale kvůli přetížení skladu a zákaznického servisu může dojít k tomu, že nějaké objednávky vyřídíme se zpožděním.
Knihy pod stromeček však stíháme doručit včas. Děkujeme za trpělivost.

 

AKCE 1+1 ZDARMA NA TITULY OBLÍBENÝCH AUTORŮ A PUZZLE

Po celý únor máme v knihkupectvích Luxor i na stránkách našeho eshopu Luxor.cz akci 1+1 zdarma! Vztahuje se na tituly Michala Viewegha, Sandry Brown, Harlana Cobena, a také na puzzle od firmy Dino.

JAK TO FUNGUJE?

Lze kombinovat pouze tituly jednoho autora nebo 2 balení puzzle. Nelze kombinovat puzzle s knihami. Zdarma je vždy levnější z obou knih či puzzle. 

 

MICHAL VIEWEGH​​​​​​​​​​​​​​
Nejprodávanější český spisovatel se zotavil z těžké nemoci a nyní svědomitě publikuje. Pokud vám jeho mírně ironický vtip a nadsázka chyběly, určitě si vyberete jak z novějších titulů, tak i z těch, které se již řadí mezi moderní klasiku. Všechny Vieweghovy tituly v akci najdete ZDE.

Tipy z tvorby Michala Viewegha
Tipy z tvorby Michala Viewegha

HARLAN COBEN

Přední americký autor slaví úspěch nejen u českých čtenářů. Z jeho silných psychologických thrillerů vám zaručeně bude běhat mráz po zádech. Na streamovací službě Netflix navíc právě odstartoval seriál, založený na Cobenově bestselleru Cizinec - pokud jste se k jeho dílu zatím nemohli dostat, máte výbornou příležitost to napravit! Všechny Cobenovy knihy v akci najdete ZDE.

Tipy z tvorby Harlana Cobena
Tipy z tvorby Harlana Cobena

SANDRA BROWN

Je jen málo současných autorů, kteří pod vlastním jménem uspěli v několika odlišných žánrech. Sandra Brown mezi tyto vzácné výjimky po právu patří. Ať už preferujete její romantickou tvorbu nebo její thrillery (nebo hltáte obojí), Sandra Brown nikdy nezklame. Její knihy v akci najdete ZDE.​​​

Tipy z tvorby Sandry Brown
Tipy z tvorby Sandry Brown

PUZZLE OD DINA

Puzzle jsou perfektní rodinnou zábavou pro volný čas. Firma Dino má široký sortiment, který potěší děti i dospělé kvalitou provedení a atraktivními motivy. Hledáte jednoduché puzzle pro nejmenší, obrázek, který složíte za jedno odpoledne, nebo snad pořádnou výzvu na několik víkendů? V produkci Dina se najde něco pro každého. Kompletní nabídku puzzle najdete ZDE.

Tipy na puzzle pro každého
Tipy na puzzle pro každého