Hravé léto s Luxorem

Červen se v Luxoru ponese ve znamení deskových a karetních her! Nejlepší a nejzábavnější hry, které pobaví celou rodinu, u nás až do 30. června nakoupíte se slevou 20 %. A co že na vás v akci čeká?

 

Výbušná koťátka

Výbušná koťátka jsou evergreen, který nesmí chybět na žádné deskovkové párty. Pravidla se naučíte během několika minut, ale věřte nám, že vás tato bláznivá kombinace Černého Petra a ruské rulety hned tak nepustí! Koťátka si nyní můžete užít v klasické verzi, v edici upravené pro dva hráče, v explozivně zábavné párty verzi, nebo v řádně třaskavé přisprostlé edici, která je plná zemitého humoru.

 

 

Dobble

Populární hra na postřeh, kterou si užijí i ti nejmenší - to je Dobble! Odolná krabička, kulaté karty, které se jen tak neošoupou a jednoduchá pravidla přímo vyzývají k rodinnému hraní. Kromě klasické verze máme v nabídce také Dobble s obrázky ze světa Harryho Pottera, Tlapkové patroly nebo se zvířátky ze Zoo

 

 

Pro děti od 7 let

Hry s populárními postavičkami z knih a filmů zaručeně pobaví i větší děti! Najdete tu mimo jiné českého medvěda WRR, superrychlého ježka Sonica nebo vesele střelené Mimoně!

 

 

Pro odrostlejší hráče

Tady najdete zábavu pro hráče školou nepovinné! Máme tu roztomile nekorektní světový hit Shit Happens, blafovací hru Stranger Things s mozkožroutem v hlavní roli, Bum Bum Burrito ve kterém se po protihráčích hází (pěnová) burrita a také pořádnou strategickou makačku na bednu 7 divů světa/ Duel.

 

 

Příběhy z kostek (a karet)

Postavte si svůj vlastní příběh! Zatímco ve hrách Timeline jde o správnou časovou posloupnost, v Příbězích z kostek neexistuje žádné špatné řešení. Svazuje vás pouze vlastní představivost!