Zásilka z Knihozemě opět přináší výběr nejkrásnějších knih pro děti

Zásilka z Knihozemě letos nabídne i nadčasovou klasiku Malý princ. Kniha, která v českém překladu vyšla poprvé v roce 1959 ohromuje výjimečným zpracováním. Nové vydání totiž doprovází fotoilustrace Elišky Podzimkové, které vznikly až na Islandu: „Od začátku jsem na sto procent věděla, že bych chtěla fotky k ilustracím fotit právě na Islandu. Příběh Malého prince je krásně melancholický, čistý a tajemný, stejně jako tenhle severský drsný ostrov plný mýtů a rozlehlých mechových polí. Vypadá to tam trochu jako na jiné planetě. Nebo na asteroidu B6012?“ 

Pro starší děti nabízí Zásilka z Knihozemě fascinující velkoformátový Atlas vyhubených živočichů nebo dobrodružný příběh s nádhernými ilustracemi dua Tomski & Polanski Vilma běží o život. Malé děti okouzlí půvabně ilustrovaný příběh o síle přátelství Myšák jménem Julian nebo netradiční hravé zpracování knihy Strom, kterou si děti seskládají ve velký košatý strom a poznají tajemný svět, který se skrývá v kořenech, pod kůrou i v korunách stromů. Pro nejmenší děti nechybí ani leporelo s pohyblivými obrázky Medvídek na farmě. Výběr je zkrátka široký! 


K nákupu knížky z Knihozemě navíc dostanete zdarma další knihu jako dárek. Akce platí do vyprodání zásob nebo do 30. června. 

Sdílet

Napsat komentář