Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Vojtěch Bernatský a křest jeho humorné knižní novinky Dvojtáta

11. 9. 2019

Oblíbený sportovní moderátor Vojtěch Bernatský představí v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí svou knižní novinku Dvojtáta. Humornou knihu plnou slastí i strastí rodičovského života pokřtí herečky Eva Holubová, Naďa Konvalinková a Andrea Kerestešová Růžičková. Budeme se na vás těšit v Paláci knih Luxor!

Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný.

„Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví!

Podrobnosti

Datum:
11. 9. 2019

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.