Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Vladimír Beneš a Martin Moravec – Mé cesty do hlubin mozku

31. 10. 2019 17:00 - 18:00

Kniha nesoucí název Mé cesty do hlubin mozku je upřímnou zpovědí našeho nejznámějšího neurochirurga. Knižní rozhovor novináře Martina Moravce s neurochirurgem Vladimírem Benešem otevírá témata života a smrti, naděje i zázraků a limitů moderní medicíny. Knihu v Paláci knih Luxor slavnostně pokřtí Oldřich Kaiser, který spolu s Dášou Vokatou dokonce zahraje a zazpívá!

Co vše víme o mozku? A co o něm naopak nikdy vědět nebudeme? Proč mozek jako jediný orgán nebolí? Dokážeme předejít těžkým nemocem, jako jsou parkinson, alzheimer, mrtvice či mozkové nádory? Má se těžce nemocným lidem podávat tvrdá pravda, nebo milosrdná lež? A měl by člověk dostat možnost sám se rozhodnout, že už nechce žít? Knižní rozhovor s lékařem, který provedl již přes osm tisíc operací a ve svém oboru patří k nejlepším na světě. Vladimír Beneš poutavě vypráví o pacientech, doktorech, mozku samotném, lékařské etice, víře, eutanazii, výčitkách, radosti, lékařských seriálech, úplatcích ve zdravotnictví, studiích za minulého režimu, ale i o tom, jak dnes po světě jezdí lovit brouky s kamarádem Oldřichem Kaiserem.

Podrobnosti

Datum:
31. 10. 2019
Čas:
17:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/383119555899644/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.