Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Veronika Rei – Zbožňuju tě navždy

17. 9. 2019 18:00

Knížku Zbožňuju tě navždy od mladé autorky Veroniky Rei pokřtíme v knihkupectví Luxor v OC Nový Smíchov, a to v úterý 17. září v 18 hodin. Hosty budou malířka Marie Brožová, bubeník Mig 21 Honza Hladík, atletka Nikola Ogrodníková a další. Tak neváhejte a přijďte za námi do Luxoru!

Příběhy inspirované životem – o vztazích, pohádkách, lásce i pokušení, ale také o cestování, hledání vlastní sebedůvěry, hraní na housličky a sbírání odvahy napsat knížku. Tuhle knížku. Zbožňuju tě navždy je pohled do křehké princezní duše a návod pro muže, kdy teda přinést tu kytku. Na bolístky světa používá hrdinka knížky ironický humor a s vtipnou nadsázkou popisuje situace, myšlenky a pocity, které všichni známe.

Podrobnosti

Datum:
17. 9. 2019
Čas:
18:00

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Místo konání

Knihkupectví Nový Smíchov
OC Nový Smíchov
Praha 5, 15000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
296 110 412
Webová stránka:
https://www.luxor.cz/pobocky/praha/styl-novy-smichov

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.