Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Ve stínu magie – Antologie české fantastiky

8. 11. 2019 16:30 - 17:30

Netrpělivě očekávaný a hutně doporučovaný titul Ve stínu magie je konečně na pultech knihkupectví! Antologii povídek předních českých autorů sci-fi a fantasy z dílny editorské dvojice Hokr-Kyša vám představíme a společně s vámi pokřtíme v Luxoru na Václavském náměstí. Těšit se můžete už teď, třeba na Františka Kotletu, Kristýnu Sněgoňovou, Thea Addaira a další skvělé autory!

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.

Podrobnosti

Datum:
8. 11. 2019
Čas:
16:30 - 17:30
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/467937440738423/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.