Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Valijah Klásová Život s chutí kari – Kari s chutí života

3. 10. 2019 17:00

Ochutnávka kari i jiných dobrot, malování henou, povídání o Pákistánu a Indii i další program. Tak to jsme si pro vás připravili ve čtvrtek 3. října od 17 hodin. V Paláci knih Luxor totiž pokřtíme novou kuchařku Valijah Klásové pojmenovanou Život s chutí kari – Kari s chutí života. Kmotrou knihy bude herečka Pavla Beretová.

Jak se naučit vařit výborné kari?! Jde to celkem snadno: Úspěšně rozjetou kariéru v korporátu zabalte do krabice a vyhoďte z okna vzdušného zámku, pusťte se do nejistého podnikání s indickými potravinami a navrch se zamilujte do pákistánského obchodníka s kořením. Váš život hned dostane ten správný říz a příchuť dráždivého kari… Autorka s nadhledem a humorem, ale i překvapivě vážně líčí životní příběhy, které zažívá s pákistánským partnerem i s jejich indickými kolegy a přáteli. V druhé části knihy představuje nejoblíbenější recepty indické a pákistánské kuchyně. Receptům předchází podrobný popis odhalující postupy, jak uvařit skutečně pravé lahodné kari. Recepty zahrnují vegetariánské i masité pokrmy a samozřejmě nechybí ani závěrečné sladké tečky, vynikající dezerty.

Podrobnosti

Datum:
3. 10. 2019
Čas:
17:00

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.