Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Trenér – Křest knihy Martina Kodýdka

30. 9. 18:00

První český román ze specifického prostředí dětského fotbalu! Titul s názvem Trenér od spisovatele Martina Kodýdka vám představíme v Paláci knih Luxor v pondělí 30. září od 18 hodin. Kmotrem knížky se stane jeden z nejpovolanějších – Jakub Kohák. Tak neváhejte a přijďte za námi do Luxoru, bude to šlágr kola!

Prokop Veselý a Tibor Stančev jsou dva fotbaloví trenéři přípravky. To je však asi jediná věc, kterou mají společnou. První český román mapující svět dětského fotbalu nabízí napínavý příběh a dva odlišné pohledy na mládežnickou kopanou. Kdo uspěje? Prokopův Spartak, nebo Dynamo vedené Stančevem? A co je vlastně úspěch? Druhá kniha Martina Kodýdka opět zaujme dokonalým vykreslením specifického prostředí.

Podrobnosti

Datum:
30. 9.
Čas:
18:00

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.