Načítám Akce

« Akce

SMÍCHOV: Aleš Preis – Tatínku, povídej…

23. 1. 2020 17:00 18:00

Víte, proč mají zebry pruhy? A proč netopýři visí hlavou dolů? Nebo proč ježek dupe? Odpovědi najdete, anebo možná nenajdete v krásně ilustrované knížce od Aleše Preise Tatínku, povídej…Knížku pro všechny zvídavé děti, co se rády baví, pokřtíme v knihkupectví Luxor na Smíchově. Kmotrem knihy se stane oblíbený herec Filip Blažek. Budeme se vás těšit!

Víte, proč mají zebry pruhy? A proč netopýři visí hlavou dolů? Proč ježek dupe? Proč má žirafa dlouhý krk? A proč mohou včely bodnout jen jednou? Jestli ne, tak v téhle knize se to všechno dozvíte… No, možná to, co se v ní dozvíte, není tak úplně pravda a paní učitelka by s tím možná nesouhlasila, ale zase na druhou stranu – tahle knížka vás bude na rozdíl od školních učebnic bavit. Bude vás bavit ji číst, a budete se u ní bavit. A když se člověk baví, tak přece zase tak moc nezáleží na tom, jestli to, co čte, se opravdu stalo nebo ne. Nebo ano? Tak si s touhle knížkou někam zalezte, začtěte se do ní a pak řekněte sami, jak to tedy vlastně je.

Podrobnosti

Datum:
23. 1.
Čas:
17:00 – 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/634262183983743/

Knihkupectví Nový Smíchov

OC Nový Smíchov
Praha 5, 15000 Česká republika
+ Google Mapa
296 110 412
https://www.luxor.cz/pobocky/praha/styl-novy-smichov

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.