Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Představení knihy Dagmar Hilarové „Nemám žádné jméno“

6. 3. 2012 16:00

6. března v 16 hodin v Luxoru budeme představovat knihu české básnířky, spisovatelky a novinářky Dagmar Hilarové Nemám žádné jméno.

Kniha Nemám žádné jméno je deníkem, který si autorka psala v Terezíně v době své internace. Dagmar Hilarová v terezínském ghettu strávila dva roky – od patnácti do sedmnácti let. Tento deník bývá přirovnáván ke slavné knize Deník Anny Frankové a v Holandsku, kde už kniha vyšla, byla stejně populární, ne-li více, než zmíněný Deník Anny Frankové.

Dagmar Hilarová zemřela v roce 1996 a českého vydání se tak nedožila. Knihu u nás představí slovenský politik a sociolog Fedor Gál a potomci jedné z postav příběhu –  pana Jiřího Pavla (bratra slavného spisovatele Oty Pavla).

Určitě si tuto mimořádnou událost nenechte ujít.

Podrobnosti

Datum:
6. 3. 2012
Čas:
16:00

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.