Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Poslední deník Květy Fialové – křest knihy Josefa Kubáníka

2. 9. 2019 17:00

Knihu věnovanou výrazné herečce a osobnosti Květě Fialové pokřtíme v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v pondělí 2. září od 17 hodin. Kmotry knihy budou nadaný herec a hudebník Ondřej Brzobohatý a Zuzana Hášová, dcera Květy Fialové. Nenechte si ujít příležitost zavzpomínat na krásnou, šarmantní a hluboce smýšlející dámu a přijďte za námi do Luxoru!

Květa Fialová. Pro některé charismatická dáma se zvláštním tajemstvím v očích, pro jiné jízlivá komentátorka s kousavým humorem, pro další pokorná žena, se kterou se život nemazlil a ona přesto dokázala stárnout s elegancí a noblesou. Co z toho je vlastně pravda? Jaká byla jedna z nejoblíbenějších českých hereček ve
skutečnosti?

Herec Josef Kubáník prožil v bezprostřední blízkosti Květy Fialové čas od září 2008 až do jejího odchodu o devět let později. Měl možnost poznat ji velmi zblízka, stali se přáteli i zpovědníky. A o tom, co nikomu neřekla, co nosila v sobě až do posledních dnů, ale nechtěla si to s sebou odnést na věčnost, vypráví tato kniha.

Podrobnosti

Datum:
2. 9. 2019
Čas:
17:00

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
Telefon:
246 034 246

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.