Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Mike Perry: Hotel Sen, pokoj 36 – Křest knihy a autogramiáda

12. 9. 18:00

Po úspěšném debutu Klec pro majáky přichází český autor Mike Perry s další odvážnou až drásavou románovou výpovědí o lásce po změně pohlavní identity. Nakladatelství Práh a knihkupectví Luxor vás srdečně zvou na křest knižní novinky Hotel Sen, pokoj 36, který se uskuteční 12. září od 18 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí za účasti hostů Mirka Kovaříka (kmotra knihy) a Martina Vopěnky (majitele nakladatelství Práh).

Odvážná až drásavá výpověď o lásce i složitostech vztahů po změně pohlavní identity Jaký vlastně bude život po přeměně? Je možné, aby muž po padesátce v konečně správné identitě obstál ve světě biologických samců a naplnil svou celoživotní touhu po lásce? Takové a další otázky si klade Mike Perry ve volném pokračování autobiografického románu Klec pro majáky. A právě závěrečná myšlenka jeho prvotiny, formulovaná jednou z postav, jakoby předznamenala téma nového románu: „… víte, že už můžete milovat jako chlap a dostáváte košem taky jako chlap. Ještě to moc neumíte, pravda, a zbytečně se kvůli tomu svíjíte, ale to je o zvyk…“ Autor v emocemi naplněné próze opět poodhaluje roušku života lidí, kteří žiji vedle nás, jenom se narodili do „nesprávné“ tělesné schránky. Jejich víra v lásku a touha po naplnění citového života je však nezměrná i nezničitelná.

Podrobnosti

Datum:
12. 9.
Čas:
18:00

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.