Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Křest kuchařky Ohnivý kuře II

12. 10. 2017 17:00

Ve čtvrtek 12. října vás v 17 hodin v Paláci knih Luxor rozpálí Ohnivý kuře. Budeme spolu s vámi křtít druhý díl kuchařky podle stejnojmenného seriálu. Mike přispěl návodem na krůtí tortily, Liu nám dodal svůj tajný recept na orientální Nem lui, Veronika zase prozradila, jak dělá své vyhlášené žloutkové věnečky, příznivci zdravé výživy Leoš a Soňa nám poslali návod, jak vyrobit úžasné chlebíčky s kozím sýrem. Na křest a autogramiádu s hvězdnými hosty vás zve nakladatelství Euromedia Group - Ikar

Janovy Lázně zažívají gastronomický boom – co podnik, to jiná kuchyně. Klasiku si vychutnáte u Slepičků. Španělský ptáček v podání hospodského Kohouta vás doslova uhrane. Dáváte-li přednost modernímu občerstvení, zavítejte do restaurace OK s kuchařem Macátkem, jehož speciality už zná široké okolí. Luxusem se nechte hýčkat v Hotelu Grand. Losos s pomerančem a zázvorem se zde snoubí do úžasné kombinace! A ještě k tomu si Liu otevírá vietnamský bufet. Bún ch? sice není přípravou českému bůčku podobný, ale jeho orientální chuť si vás získá. Na sladkosti vás vezmeme do Nebe, místní cukrárny, Veroničiny žloutkové věnečky jsou prostě stále nepřekonatelné.

Podrobnosti

Datum:
12. 10. 2017
Čas:
17:00

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
Telefon:
246 034 246

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.