Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Juraj Červenák – Les přízraků

18. 10. 2019 17:00 - 18:00

Veleoblíbený autor historických fantasy knih při návštěvě Prahy nevynechá ani Palác knih Luxor! Juraj Červenák vám v Luxoru představí svou novou knihu Les přízraků, už šestý svazek z cyklu historických detektivek. Besedou bude provázet překladatel Jiří Popiolek a o autogramiádu samozřejmě nepřijdete! Těšíme se na vás!

Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Zatímco Stein s věrným pobočníkem Jarošem zjišťují, zda šlo o únos a kdo za ním stojí, přímo v ulicích Trutnova dojde k brutální vraždě váženého měšťana. Aby rozpletli záhady, které jsou možná propojené, musejí se kapitán a seržant vydat až do strašidelného lesa v Krkonoších a bojovat tam o holý život. Navíc ve Steinovi narůstá obava, že by nebezpečí mohlo ohrozit i jeho nejbližší.

Juraj Červenák přináší už šestou knihu z cyklu historických detektivek zasazených do dob protitureckých válek na sklonku šestnáctého století.

Podrobnosti

Datum:
18. 10. 2019
Čas:
17:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/560470244494638/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.