Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

JIHLAVA: Zdeněk Pohlreich – Taková normální kuchařka

26. 11. 2019 17:00 - 18:00

Normální je jíst a vařit dobře, chutně, jednoduše a zároveň tak, aby vás to nestálo jmění! Právě o takových chutích a receptech je nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha! S oblíbeným šéfkuchařem si budeme povídat také o tom, co dnes je a není ve stravování normální a jak moc se v Česku jídlem plýtvá. Chybět nebude ani autogramiáda, takže se můžete těšit na podpis do nové knihy!

Už dlouho jsem chtěl udělat kuchařku z obyčejných jídel a surovin pro každého – Takovou normální kuchařku s recepty, které nejsou složité, netrvají dlouho a nákup surovin na jejich přípravu se dá uskutečnit pohodlně v každém běžném obchodě a finančně vás neskolí. Takové recepty, které má ráda a rozumí jim většina z nás a ze kterých se i každý spokojeně a chutně nají. Ani já doma nevařím jinak – hlavně ať je to dobré, rychle hotové a ať to není žádá věda. Kniha je souborem jen hlavních jídel a variací omáček, které můžete různě kombinovat. Obsahuje i několik receptů, které ukážou, jak zužitkovat to, co se zrovna nespotřebovalo a co lze použít i další den. A také vám poradí, jaké suroviny mít doma skladem, aby paleta toho, co si doma můžete uvařit, byla co nejširší. Čím dál tím víc mi připadá, že to, čemu se říká normální, ve společnosti dramaticky vymírá a stává se nenormálním. Pokud se mi s touto knihou podaří rozšířit repertoár vašeho každodenního normálního stravování, budu moc rád.

Podrobnosti

Datum:
26. 11. 2019
Čas:
17:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/542981166263320/

Pořadatel

Luxor

Místo konání

Citypark Jihlava
Hradební 1
Jihlava, 58601 Česká republika
+ Google Mapa

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.