Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Den otců v Neoluxoru

16. 6. 2013 21:00

16. června si připomínáme Den otců. V celé síti našich knihkupectví na vás čeká milé překvapení: 15% sleva na detektivky a thrillery.

Aby to bylo fér, tak v knihkupectví Neoluxor slavíme i Den otců, který letos připadá na 16. června. Proto už od pátku 14. nabízíme detektivky a thrillery s 15% slevou. Překvapte tátu pěkným knižním dárkem, nebo si přijďte vybrat spolu. Akce platí ve všech našich knihkupectvích.

Pokud fandíte severským detektivkám, nová kniha Joa Nesboho je pro vás ta pravá. Tíhnete-li více ke klasice, bude se vám líbit nabídka knih Agathy ChristieEda McBaina nebo Dicka Francise. Z novinek doporučujeme také Čtvrtou oběťZáhadu mrtvých nohouKosti jsou věčné nebo Explozi. U nás si vyberete.

Podrobnosti

Datum:
16. 6. 2013
Čas:
21:00

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.