Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Daniela Kovářová – Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc

30. 10. 2019 17:00

Další knihu úspěšné spisovatelky Daniely Kovářové pokřtíme 30. října od 17 hodin v Paláci knih Luxor. Kniha Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc vás jistojistě pobaví svým ironickým humorem i nadhledem. Knihu pokřtí režiséři Zdeněk Troška a Tomáš Magnusek.

Člověk hubnoucí má těžký život – jeho boj je celoživotní a obvykle neúspěšný. Ani společnost mu nijak nepomáhá, neboť odmítá přijmout opatření na ochranu před kulinářskými svody. A život mu do cesty klade samé překážky – cukrárny, restaurace, výkladní skříně, jídelní lístky, dovolené a rodinné oslavy. Chcete vědět, jak hubnout a nezblbnout? Pobaví vás nová kniha české spisovatelky a advokátky Daniely Kovářové, autorky bestselerů Jak se žije padesátkám a Jak chovat muže. S tématem snižování váhy se vyrovnává po svém – ironicky a s nadhledem.

Podrobnosti

Datum:
30. 10. 2019
Čas:
17:00

Místo konání

Palác knih Luxor
Palác knih Luxor
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
246 034 246

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.