Načítám Akce

« Akce

  • Tato akce již proběhla.

Autogramiáda Kateřiny Dubské

19. 6. 2013 17:00

Ve středu, 19. června 2013 se můžete od 16 hodin v Paláci knih Luxor setkat se spisovatelkou Kateřinou Dubskou, která zde představí svou prvotinu Člověk Gabriel.

Člověk Gabriel je krásný, snový příběh ze světa, který už dnes dávno neexistuje. Vypráví o světě kočovníků s jejich pestrobarevnými vozy, o tajemství přírodní magie a o životě slovácké vesnice pod buchlovskými kopci. Příběh o snech, o černých hřívách a světlých vlasech, o přátelství, lásce, válce i větříku, který jeho nit zavane, kam se mu jen zachce. 

Kateřina Dubská žije v Bílých Karpatech na samotě u lesa, chová včely a píše knihy. Rodina její matky pochází z moravských Tupes a její prapradědeček se jmenoval Gabriel.

Autogramiádu pořádá nakladatelství Jota. 

Podrobnosti

Datum:
19. 6. 2013
Čas:
17:00

Pořadatel

Luxor
Telefon:
246034246
Email:
info@luxor.cz
Webová stránka:
https://www.luxor.cz

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.