10. 11. 17:00 – 19:00

Srdečně vás zveme na křest dětské knihy Ládi Hrušky Mau: Divoká kočka, která zkrotila lidi. Akce proběhne v pondělí 10. listopadu od 17 hodin v knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží v Praze.
Kmotrou knihy bude Jiřina Bohdalová.
Vstup je zdarma.
Jsem Mau – divoká kočka, která se narodila mezi pyramidami. Ale osud mě zavál jinam… Toulala jsem se, bojovala, ztrácela i nacházela. A když už jsem si myslela, že patřím jen sama sobě, objevila jsem něco silnějšího – kočičí sirotčinec a v něm domov. Lidi, kteří mě nezlomili, ale přijali. Lásku, která se nebojí drápů. A taky jednoho kocoura, který by si radši ukousl ocas, než aby přiznal, že beze mě nemůže být… Ale já už to vím. A on taky.
Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností EUROMEDIA GROUP, a. s., IČ 49709895, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.