Na většině prodejen máme zřízena výdejní okénka. Objednávky i výměnu zboží můžete nadále realizovat přes e-shop, anebo po telefonické domluvě přímo s vybranou prodejnou. Více informací ZDE.

Rodinná bible

 

Kniha knih za mimořádnou cenu

Rodinná Bible z edice Luxusní knihovna je jednou z největších, nejtěžších a nejkrásnějších knih v našem obchodě. 

Oproti běžným Biblím vyznačuje několika zvláštnostmi. Kromě toho, že obsahuje 356 reprodukcí ze středověkých Biblí, 270 iluminací zdobených fóliovým zlatem, vzácné miniatury a ozdobné iniciály, zahrnuje i speciální předmluvu papeže Františka a Vatikánské apoštolské knihovny.

Rodinná Bible má všechny předpoklady pro to, aby se stala důležitým majetkem jednotlivých rodin a předávala se jako vzácné dědictví z generace na generaci, spolu s nadějí a vírou, kterou Bible obsahuje ve svých textech. Součástí knihy vázané v kůži se zlatou ražbou a ozdobným kováním je luxusní kazeta.

Posledních 10 stran Bible je vyhrazeno rodinnému rodokmenu, do kterého si členové rodiny mohou zapisovat důležité životní události po několik generací.

Nyní tuto mimořádnou publikaci nabízíme s mimořádnou slevou - místo původní ceny, která činí 48 500 Kč, bude až do konce dubna k dostání za 18 500 Kč. Toto není jen kniha - Rodinná Bible je investice pro budoucí generace vaší rodiny.

 

Zpět na rozcestník akcí

48 500 Kč
18 500 Kč