Manga mánie je tady!

Nyní máte jedinečnou šanci naskočit do rozjetého vlaku jménem manga!

Od 1. do 31. října nabízíme na první díly sérií slevy až 50 % z doporučené ceny - a na dalších tři až pět dílů potom 25 % (to je již individuální dle každé série).

Je možné, že se v japonských komiksech vůbec neorientujete - a najednou si o ně děti či vnoučata píšou Ježíškovi. Je možné, že jste kdysi zavadili o Pokémony nebo Digimony. A je i možné, že už máte několik sérií rozečtených a zvažujete číst další. 

Všem z vás nyní nabízíme pomocnou ruku. V našem rozcestníku najdete ty nejoblíbenější japonské komiksové série s krátkým úvodem, ve kterém vám je představíme - a hlavně vám napíšeme, pro koho je tvůrci původně zamýšleli. Toto řazení podle "klukovských" a "dívčích" komiksů, potažmo komiksů pro děti, dospívající a dospělé, se koneckonců používá i v Japonsku.

Začít číst mangu nikdy nebylo jednodušší! Legendární tituly, kterých se celosvětově prodaly desítky milionů kusů, nyní seženete i za necelou stokorunu. Za zkoušku to určitě stojí, jen musíme varovat - manga se čte opravdu rychle a má sklony být těžce návyková! 

Podlehněte i vy říjnové Manga mánii!